NIEDZIELA 19 MAJA 2019 - V  NIEDZIELA WIELKANOCNA

1) W niedzielę 19 maja 2019 r. przypada III niedziela miesiąca – składka inwestycyjna. Serdecznie proszę o ofiarność.
2) Trwamy w miesiącu Maryjnym – nabożeństwa majowe w łączności z mszą św. – litanię loretańską odmawiamy po komunii św.
3) 21 maja 2019 roku (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy członków Parafialnej rady Duszpasterskiej na spotkanie na probostwie. Tematem przewodnim będzie nawiedzenie naszej parafii przez kopię cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.
4) W środę 22 maja 2019 roku msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.
5) W niedzielę 26 maja 2019 roku podczas mszy św. o godz. 9.45 zostaną poświęcone książeczki dzieci I-komunijnych. Po mszy św. odbędzie się ostatnie zebranie rodziców dzieci                          I-komunijnych.

NIEDZIELA 12 MAJA 2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1) 12 maja 2019 roku przypada IV Niedziela Wielkanocna – obchodzona w kościele jako Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to dzień szczególnej modlitwy o powołania. Praktykę modlitwy Kościoła w intencji powołań do stanu kapłańskiego i życia zakonnego ustanowił w 1964 r. papież Paweł VI. Trzeba prosić Boga, aby udzielił wielu młodym osobom daru powołania. Trzeba modlić się za młodych, aby odważnie odpowiedzieli na Boże wezwanie. Trzeba prosić, aby nie zabrakło pasterzy - dobrych pasterzy, którzy będą oddawać życie za owce. Niemniej jednak nie zapominajmy również o tych, którzy już zostali powołani do bycia pasterzami - o kapłanach i zakonnikach. Oni już odpowiedzieli na Boże wezwanie i kroczą za Jezusem – Dobrym Pasterzem. Każdego dnia w zaciszu plebanii lub klasztoru ofiarują swoje cierpienie, swoją samotność, walkę duchową za wszystkich wiernych. Kroczą za Dobrym Pasterzem i oddają życie za owce.

2) 13 maja 2019 roku (poniedziałek) Nabożeństwo Fatimskie w naszym kościele. Rozpocznie się ono mszą św. o godz. 20.00, a o godz. 20.30 odmówimy różaniec Fatimski zakończony Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

4) W niedzielę 26 maja 2019 roku podczas mszy św. o godz. 9.45 zostaną poświęcone książeczki dzieci I-komunijnych. Po mszy św. odbędzie się ostatnie zebranie rodziców dzieci I-komunijnych.

Biuro Parafialne czynne codziennie zaraz po mszy świętej
Ja Ciebie chrzczę w imię ojca i syna i ducha świętego. Amen.
Czerlejno, ul. Kostrzyńska 1
62-025 Kostrzyn